1) Po Mszy św., z okazji wspomnienia Matki Bożej z Lourdes i Światowego Dnia Chorego, udzielimy chorym i osobom starszym sakrament chorych.
O tym można przeczytać na naszych stronach.

2) Po Mszy św. zapraszamy na kolejny spacer parafialny. Tym razem będzie on pod nazwą „Praga XIX-wieczna z lotu ptaka, czyli wizyta w Muzeum Miasta Pragi”. Spotkamy przed wejściem do Muzeum, ok pół godz. po Mszy św. Po muzeum oprowadzi nas p. Włodzimierz Krajewski.
Bilet wstępu – grupowy – 98 koron od osoby (50 koron dla młodzieży i emerytów w wieku powyżej 65 lat).

3) Za tydzień 19 lutego, po Mszy św. odbędzie się zbiórka na relikwiarz, w którym umieszczone będą relikwie św. Jana Pawła II. Relikwie otrzymaliśmy od kardynała Stanisława Dziwisza. Będą one wprowadzone do naszej świątyni przy okazji naszego święta parafialnego (Karolków) w dniu 28 maja 2017 roku.

4) Za dwa tygodnie, 26 lutego, będzie „kawa parafialna”.

5) W dniu 27 lutego rozpocznie się kurs przedmałżeński. Zainteresowanych prosimy o kontakt.