Ogłoszenia, II niedziela Wielkiego Postu, 5.03.2023

1. W pierwszą niedzielę miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 11.30. Na jej zakończenie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  2. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo drogi krzyżowej oraz spotkanie formacyjne. Początek: 18.00. Zbieramy się w kościele. Nabożeństwo będzie odbywać się na krużgankach. Po nabożeństwie rozmowa o wierze na podstawie Katechizmu Kościoła Katolickiego. Temat najbliższego spotkania: „Mężczyzną i niewiastą stworzył ich”.
  3. proboszcz Maciej Niedzielski wróci do nas 12 marca. W czwartek 9 marca obchodzi swoje 50. urodziny. W gronie parafian będziemy świętować 26 marca.
  4. Na trzy miesiące do naszej wspólnoty dołączył o. Tomasz Kalisz z Krakowa. Dziś po mszy św. kawiarenka i okazja do poznania o. Tomasza.
  5. Rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach 24-26 marca. Poprowadzi je o. Szymon Popławski OP.
  6. Zainteresowanych odbieraniem e-mailowych wiadomości z parafii (najczęściej raz w tygodniu) prosimy o podanie adresu na [email protected].