Drodzy Parafianie, mamy dla Was dobrą wiadomość! Wczoraj arcybiskup praski i prymas Czech kardynał Dominik Duka, na podstawie nowych ustaleń podjętych przez czeski rząd, podjął decyzję o natychmiastowym złagodzeniu dotychczasowych obostrzeń dotyczących udziału wiernych w Mszach świętych. Dla naszej parafii oznacza to, iż od najbliższej niedzieli, tj. od 2-go maja, powracamy do celebrowania Eucharystii tylko o godzinie 12.00, na którą nie będziemy prowadzili zapisów – wszystkich zapraszamy serdecznie! Jednakowoż prosimy Was bardzo o zachowanie następujących zasad:
1. Przy wejściu do kościoła dezynfekujemy ręce.
2. Podczas liturgii mamy na twarzy nałożony respirator (maseczkę ochronną FFP2).
3. Zachowujemy między sobą przynajmniej dwumetrowe odstępy – oczywiście ta zasada nie dotyczy osób zamieszkujących jedno gospodarstwo domowe.
Bardzo cieszymy się na spotkanie z Wami w naszym kościele! Pozdrawiamy serdecznie i niech Was Bóg błogosławi!