Kochani! Z powodu wprowadzenie nowych obostrzeń przez władze Republiki Czeskiej celebrowanie Mszy świętych z udziałem wiernych stało się w praktyce niemożliwe. Dlatego też z przykrością informujemy Was, że do czasu ogłoszenia przez rząd oraz władze kościelne nowych zasad, w naszej parafii zawieszamy celebrowanie publicznej Eucharystii w języku polskim. Oczywiście gorąco Was zachęcamy do udziału w niedzielnej Mszy świętej za pośrednictwem mediów. O ile obecna sytuacja będzie się przedłużała i uda nam się sprostać technicznym wymaganiom, my także spróbujemy przeprowadzać transmisję Mszy świętej na żywo z naszego kościoła. W związku z tym, gdyby ktoś z Was mógł nam pomóc w tak ambitnym przedsięwzięciu to bardzo prosimy o kontakt! Tymczasem życzymy Wam zdrowia, pokoju ducha i błogosławimy w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Do zobaczenia! 🙂
o. Maciej OP
o. Błażej OP