·        2-go października przypada pierwszy piątek miesiąca. Zapraszamy Was na Mszę świętą, którą odprawimy w kaplicy św. Zdzisławy o godzinie 19.30, a od godz. 19.00 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

·        W przyszłą niedzielę, 4-go października, zapraszamy Was po Mszy świętej do naszej, pierwszej w tym roku, parafialnej kawiarenki. Jeżeli ktoś z Was ma ochotę przygotować coś dobrego na to nasze radosne spotkanie to będziemy bardzo wdzięczni.

·        Rodziców dzieci chodzących do trzeciej klasy szkoły podstawowej chcących w przyszłym roku przystąpić do Pierwszej Komunii prosimy o jak najszybszy kontakt z proboszczem parafii. Spotkanie organizacyjne z rodzicami odbędzie się w niedzielę 11-go października po Mszy świętej.

·        Młodzież klas ósmych, która pragnie przyjąć sakrament bierzmowania prosimy o kontakt z o. Błażejem.

·        W październiku wznowimy kolejny cykl kursów przygotowujących do sakramentu małżeństwa. Pary chcące wziąć w nim udział i otrzymać stosowne zaświadczenie o jego ukończeniu prosimy o kontakt z proboszczem parafii.

·        Poszukujemy odważnych, którzy chcieliby włączyć się do służby liturgicznej podczas naszych parafialnych Mszy świętych. Zachęcamy zarówno kobiety jak i mężczyzn do przyłączenia się do grupy lektorów czytających lekcje mszalne oraz mężczyzn, starszych i młodszych, do grupy ministrantów.

·        Wszystkim Wam życzymy pięknej i błogosławionej niedzieli!

 

 

o. Maciej Niedzielski OP

                                                                                 o. Błażej Matusiak OP