•  Rodziców dzieci chodzących do trzeciej klasy szkoły podstawowej chcących w przyszłym roku przystąpić do Pierwszej Komunii prosimy o jak najszybszy kontakt z proboszczem parafii. Spotkanie organizacyjne z rodzicami odbędzie się w niedzielę 11-go października po Mszy świętej.
  • Młodzież klas ósmych, która pragnie przyjąć sakrament bierzmowania prosimy o kontakt z o. Błażejem.
  • W październiku wznowimy kolejny cykl kursów przygotowujących do sakramentu małżeństwa. Pary chcące wziąć w nim udział i otrzymać stosowne zaświadczenie o jego ukończeniu prosimy o kontakt z proboszczem parafii.
  • Poszukujemy odważnych, którzy chcieliby włączyć się do służby liturgicznej podczas naszych parafialnych Mszy świętych. Zachęcamy zarówno kobiety jak i mężczyzn do przyłączenia się do grupy lektorów czytających lekcje mszalne oraz mężczyzn, starszych i młodszych, do grupy ministrantów.
  • Wszystkim Wam życzymy pięknej i błogosławionej niedzieli!

 

 

  1. Maciej Niedzielski OP
  2. Błażej Matusiak OP