Drodzy! 1-go maja przypada pierwszy piątek miesiąca oraz wspomnienie liturgiczne św. Józefa, rzemieślnika. Zapraszamy Was tego dnia do naszego kościoła na Mszę świętą, którą odprawimy przy głównym ołtarzu o godzinie 19.30. Za wstawiennictwem św. Józefa będziemy modlić się o zachowanie miejsc pracy dla naszych parafian oraz za tych z Was, którzy w trudnym czasie pandemii już mają lub spodziewają się, że będą mieli, trudności z jej utrzymaniem. Będzie także możliwość przystąpienia do spowiedzi – od ok. godziny 19.00 będziemy czekali na Was w zakrystii. Przypominamy, że we Mszy może uczestniczyć najwyżej piętnaście osób, a wszystkich obecnych na liturgii obowiązuje zachowanie wszelkich zaleconych przez odpowiednie władze środków bezpieczeństwa! Życzymy Wam pięknego dnia i do zobaczenia na Husovej!