Niedziela, 1 marca. Pierwsza niedziela Wielkiego Postu

 

Ogłoszenia parafialne

 

  • Co mają ze sobą wspólnego msza święta i zabawy dziecięce? Tego dowiemy się na najbliższym spotkaniu z serii „Katolicyzm”. Zapraszamy o 19.30 w poniedziałek 2-go marca O. Błażej będzie Was oczekiwał przy nowym wejściu do klasztoru przy ulicy Jalovcova 2.
  • W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W najbliższy piątek, 6-go marca, spotykamy się wszyscy o godzinie 18.30 przy starym wejściu do klasztoru na ulicy Husova 234/8, a następnie przejdziemy do naszego klasztornego zimowego chóru, w którym odbędzie się nabożeństwo. Po nabożeństwie,  od ok. godziny 19.00, będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi, a o godzinie 19.30 w kaplicy św. Zdzisławy, jak zawsze w pierwszy piątek miesiąca, będziemy celebrować Eucharystię w języku polskim.
  • Zapraszamy do Służby Liturgicznej Ołtarza (mężczyzn młodszych i starszych) oraz do lektorów (mężczyzn i kobiety) czytających podczas Mszy świętych w języku polskim! O terminie spotkania organizacyjno – szkoleniowego zarówno dla tych, którzy już od jakiegoś czasu służą podczas Mszy, jak i tych, którzy zdecydują się dołączyć po raz pierwszy do grupy, poinformujemy wkrótce!
  • Zachęcamy do korzystania z naszej biblioteki parafialnej. Dziś taka możliwość będzie zaraz po mszy świętej.
  • Wszystkim Wam życzymy pięknej i błogosławionej niedzieli!