·        W poniedziałek, 17-go lutego o. Błażej zaprasza na spotkanie z cyklu „Katolicyzm”. Tytuł spotkania: „Jeśli Kościół jest święty, co w Nim robią grzesznicy?”. Początek o godzinie 19.30 w naszej parafialnej bibliotece.

·        W najbliższą środę, 26-go lutego, rozpoczynamy w Kościele okres Wielkiego Postu. W Środę Popielcową zapraszamy na Mszę w języku polskim o godzinie 17.00, a od godziny 16.30 będzie możliwość przystąpienia do sakramentu spowiedzi.

·        W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W najbliższy piątek, 28-go lutego, spotykamy się wszyscy w kościele o godzinie 18.00, a następnie przejdziemy do miejsca, w którym odbędzie się nabożeństwo.

·        Odważnych zapraszamy do Służby Liturgicznej Ołtarza (mężczyzn młodszych i starszych) oraz do lektorów (mężczyzn i kobiety) czytających podczas Mszy świętych w języku polskim! O terminie spotkania organizacyjno – szkoleniowego zarówno dla tych, którzy już od jakiegoś czasu służą podczas Mszy, jak i tych, którzy zdecydują się dołączyć po raz pierwszy do grupy, poinformujemy wkrótce!

·        Dzisiaj po Mszy świętej zapraszamy parafian do naszej comiesięcznej parafialnej kawiarenki, która odbędzie się w tzw. „sali z fortepianem”.

·        Wszystkim Wam życzymy pięknej i błogosławionej niedzieli!