16-go lutego – Szósta niedziela zwykła

 

Ogłoszenia parafialne

 

  • W poniedziałek, 17-go lutego o. Błażej zaprasza na spotkanie z biskupem Barronem w cyklu „Katolicyzm”. Tytuł spotkania: „Kościół, część I”. Początek o godzinie 19.30 w naszej parafialnej bibliotece.
  • Odważnych zapraszamy do Służby Liturgicznej Ołtarza (mężczyzn młodszych i starszych) oraz do lektorów (mężczyzn i kobiety) czytających podczas Mszy świętych w języku polskim! Spotkanie organizacyjno – szkoleniowe zarówno tych, którzy już od jakiegoś czasu służą podczas Mszy, jak i tych, którzy zdecydują się dołączyć po raz pierwszy do grupy, odbędzie się w przyszłą niedzielęo godzinie 11.00 w zakrystii kościoła.
  • W przyszłą niedzielę, 23-go lutego, zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki. Prosimy Was o przyniesienie produktów na wspólny stół: wypieków, sałatek. Będzie to kolejna dobra okazja do rozmów na tematy wszelakie, wzajemnej integracji i poznawania się. Początek po Mszy świętej ok. godziny 13.00. Cieszymy się na spotkanie z Wami!
  • W Polskiej Szkole w Pradze właśnie rozpoczęły się zimowe ferie. Nauczycielom, dzieciom i ich rodzicom życzymy wspaniałego wypoczynku!
  • Wszystkim Wam życzymy pięknej i błogosławionej niedzieli!

 

 

  1. Maciej Niedzielski OP
  2. Błażej Matusiak OP