1) Najbliższy piątek będzie pierwszym piątkiem w miesiącu, tego dnia zapraszamy na Mszę św. o godz. 19.30 (kaplica św. Zdzisławy), spowiedź od godz. 19.00.

2) W sobotę odbędzie się nasz Parafialny Bal Karnawałowy, tylko jeszcze dzisiaj po Mszy św. będzie można nabyć „wejściówki”.

3) W sobotę 9 marca o 17.00 zapraszamy na koncert w Refektarzu Barokowym. Męska schola gregoriańska z Chorzowa (Schola Cantorum Minorum Chosoviensis) pod kierunkiem Sławomira Witkowskiego wykona śpiewy o św. Wacławie z rękopisu katedry wawelskiej z XIII wieku. Wstęp wolny. Następnego dnia schola zaśpiewa na mszy św. o 12.
Więcej o koncercie na naszych stronach internetowych i na stronie facebookowej.

4) Dzisiejsza taca jest przeznaczona na „świętopietrze” (Svatopetrský haléř), a więc daninę rzecz Stolicy Apostolskiej. Ofiary z tej zbiórki przeznaczane są na cele dobroczynne, takie jak wsparcie dla ofiar katastrof, pomoc dla ubogich i uchodźców.