1)   Jutro w Kościele świętujemy Dzień Chorych, dlatego dzisiaj po Mszy św. w kaplicy św. Zdzisławy udzielimy sakrament chorych. Sakrament ten mogą przyjąć również osoby w podeszłym wieku.

2) Spotkanie piątkowe.
Kolejne spotkanie z cyklu „Katolicyzm” będzie poświęcone pierwszemu w gronie apostołów, św. Piotrowi. Co go wyróżniało? Dlaczego Jezus nazwał go Skałą? Po odpowiedzi zapraszamy do nas. Piątek, 19.00, Jalovcova 2 (nowe wejście do klasztoru).

3) W dnu 21 lutego rozpocznie się kurs przedmałżeński. Zainteresowanych kursem prosimy o kontakt (mail lub po Mszy św.).

4) Zapraszamy na nasz Parafialny Bal Karnawałowy. Odbędzie się on 2 marca w Refektarzu Barokowym. Zapraszamy dorosłych i dzieci, zapraszamy rodziny, pary i osoby samotne.
Zainteresowanych udziałem w balu prosimy o kontakt z p. Moniką Mielko [email protected]
Po Mszy św. można nabyć “wejściówki” – 200 koron za rodziny, 50 kc osoby samotne.
Zgłoszenia udziału w balu będziemy przyjmować do 23 lutego.