1) 30 września po Mszy św. odbędzie się nasz piknik parafialny.
Prosimy jeszcze o pomoc w przygotowaniu pikniku: 2 osoby w popołudnie 29.9. (2 godz., przygotowanie mięsa), 2 osoby w dniu pikniku (przygotowanie stołów + wydawanie napojów).
Do dnia 24.9. proszę o zgłaszanie do mnie ciast i sałatek.

2) W dniu 30.9. będzie odprawiona Msza św. w intencji Polskiej Szkoły w Pradze.

3) Przyjmujemy zapisy na
– przygotowanie do Pierwszej Komunii św. (dzieci, które w tym roku kończą 8 lat); dzisiaj po Mszy św. odbędzie spotkanie rodziców dzieci, które będą się przygotowywać do Pierwszej Komunii,
– przygotowanie do bierzmowania (młodzież, która w tym roku skończy 16 lat i oczywiście starsi),
– kurs przedmałżeński,
– katechezę dla dzieci z zerówki i kl. I (raz w miesiącu w niedzielę) oraz na katechezę dla uczniów z klasy V i VI (raz w miesiącu w sobotę) oraz kl. VII i VIII (raz w miesiącu w niedzielę).

4) Za tydzień 23.9. Mszę św. w naszej parafii odprawi ks. bp Tadeusz Pieronek z Krakowa.