1) Po Mszy św. serdecznie zapraszamy na “spacer Parafialny”. Będzie on miał nazwę “Okolice placu Karola, kościoły św. Trójcy, św. Łazarza i św. Ignacego oraz kaplica Bożego Ciała”. Po Nowym Mieście oprowadzi nas Pan Włodzimierz Krajewski.

2) W piątek o 19 zapraszamy na kolejny wieczór biblijny. Temat: prorocy dawniej i dziś. Przyjrzymy się prorokom ze Starego Testamentu i spróbujemy odnaleźć współczesnych proroków. Spotykamy się o 19 przy wejściu do klasztoru.

3) W związku naszym świętem parafialnym – Karolki (27 maja):
– przypominamy dzieciom i rodzicom o konkursie plastycznym pod nazwą “Droga do nieba”.
– prosimy fanty na loterię, można je zostawić w zakrystii po Mszy św.
– za tydzień, w dniu 13 maja po Mszy św. zapraszamy na spotkanie organizacyjne (szczególnie zapraszamy osoby, które chciałyby pomóc w podawaniu napojów, organizacji loterii i dokumentacji fotograficznej),

• – prosimy o zgłaszanie ciast i sałatek u Pani Kingi Jiskry [email protected]
  • 4) Nasz klasztor dominikanów w Pradze proponuje pracę dorywczą w hostelu (sprzątanie pokojów). Zainteresowanych tą pracą prosimy o kontakt z ekonomem klasztoru (tel. +420 601 559 266, ekonom.ph@opcz) lub o. proboszczem.