1) Dzisiaj po Mszy św. będzie odprawione nabożeństwo, w czasie którego będzie udzielony sakrament chorych.

2) W najbliższą środę zaczyna się Wielki Post. Msza św. w języku polskim w Środę Popielcową będzie odprawiona o godz. 17.00.
Przypominamy, że w Środę Popielcową obowiązuje post ścisły (jeden posiłek do syta, bez pokarmów mięsnych).

3) W piątek o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Zostanie ono odprawione w kaplicy na pierwszym piętrze (chór zimowy). Wejście przez furtę lub obok zakrystii.
Bezpośrednio po nabożeństwie Drogi krzyżowej zapraszamy na Wieczór biblijny. W Piśmie świętym poszukamy odpowiedzi na pytanie, jak rozumieć ofiarę Chrystusa.

4) Za tydzień, w niedzielę 18 lutego, po Mszy św. zapraszamy na spacer parafialny pod nazwą “Kościoły na Nowym Mieście: św. Krzyża, Matki Bożej Śnieżnej, św. Marcina w Murze i św. Urszuli”.