1) W zakrystii można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne.

2) Pasterka zostanie odprawiona dzisiaj o północy. Będzie to wspólna Msza św. parafii czeskiej i polskiej (po polsku jedno czytanie, Ewangelia i część kazania). Prosimy o zgłoszenie się osób, które chciałyby przeczytać teksty na liturgii.
W dniu 25 i 26 grudnia (Uroczystość Narodzenia Pańskiego i święto św. Szczepana) będą odprawione Msze św. o godz. 12.00.

3) A po Świętach…
– w dniu 27 grudnia rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie, tzw. kolędę; można umówić się na nią już jutro po Mszy św. lub pisząc mail do proboszcza;
– 6 stycznia zapraszamy na „Parafialny opłatek” i „Wieczerzę przy świecach” (17.00 – Msza św., a potem wieczerza); jak zwykle przy tych spotkaniach prosimy zgłoszenie swojej obecności (po Mszy św. lub mail), w miarę możliwości prosimy o przyniesienie ciast lub sałatek (albo bigosu); prosimy też kilka osób o pomoc w przygotowaniu sali.