W czwartek będę obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Po Mszy św. zapraszamy na przedstawienie “Ecce homo”. Jest to adaptacja przedstawienia “Brat naszego Boga”  – reż. J.Z. Czernecki, grają aktorzy z Klubu Polskiego.

W sobotę 27 maja, godz. 16.30 – zapraszamy na Koncert dla Parafian i Przyjaciół
program koncertu:
Akademicki Chór Politechniki Lubelskiej, dyrygent – Elżbieta Krzemińska
“Completorium” G.G. Gorczyckiego
Soliści: Michalina Siedlecka (sopran), Michał Wajda-Chłopicki – (kontratenor), Marcin Obuchowski (tenor), Piotr Goławski (bas)

Anna Nachman – sopran (solo)
G.F. Haendel – “He shall feed His flock”
W.A. Mozart – “Ave Verum Corpus”
F. Schubert – “Ave Maria”

Kwartet smyczkowy Kwartemia
J.Pachelbel – Kanon
G.F.Haendel – Largo
A. Rubinstein – Melodia

P. Chaloupský – organy
P. Chaloupský – “Totus tuus”
P. Chaloupský – Toccata d-moll „Notre Dame“

28.5. – 12.00 – Msza św. z wprowadzeniem relikwii św. Jana Pawła II, głównym celebransem będzie abp kard. Dominik Duka OP, prymas Czech; po Mszy św. spotkanie parafian i przyjaciół, w czasie pikniku będzie grał kwartet smyczkowy; będzie program dla dzieci i loteria (dla dzieci i dorosłych).

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania. W tym roku Pan Bóg nam pobłogosławił nam większym programem. Skorzystajmy z tego daru. Zapewne może stać się wiele, choć teraz tego jeszcze nie nazwiemy… Bardzo zapraszamy.

Co do przygotowań:
1) jeszcze jutro zbieramy fanty na loterię, za przyniesione bardzo dziękujemy;
2) do poniedziałku można przynosić prace plastyczne dzieci,
3) do wtorku proszę zgłaszać ciasta i sałatki na niedzielny piknik (przynosić od 11.00),
4) gdyby ktoś jeszcze chciał włączyć się w organizację naszego święta, prosimy o kontakt, zapewne praca się znajdzie.