1) Bardzo dziękujemy za złożone ofiary na relikwiarz. Tydzień temu zbiórka wyniosła 7590,- koron i 0,5 euro. Dzięki temu zebraliśmy wystarczającą sumę na relikwiarz.

2) Bardzo dziękujemy za już ofiarowane fanty na loterię w czasie Karolków. Prosimy jeszcze o następne. Ich zbiórkę zakończymy w następną niedzielę.

3) Prace plastyczne w konkursie dla dzieci można składać do 22 maja.

4) Za tydzień po Mszy św. zapraszamy na przedstawienie “Ecce homo”. Jest to adaptacja przedstawienia “Brat naszego Boga” (reż. J. Z. Czernecki, grają aktorzy z Klubu Polskiego).

5) Program Karolków
21.5. (po Mszy św.) – przedstawienie “Ecce homo”,
27.5. 16.30 – Koncert dla Parafian i Przyjaciół – w wykonaniu Anny Nachman i chóru Politechniki Lubelskiej,
28.5. – 12.00 – Msza św. z wprowadzeniem relikwii św. Jana Pawła II, głównym celebransem będzie abp kard. Dominik Duka OP, prymas Czech; po Mszy św. spotkanie parafian i przyjaciół, w czasie pikniku będzie grał kwartet smyczkowy.

6) Po Mszy św. zapraszamy spotkanie organizacyjne przed Karolkami. Prosimy też o ciasta i sałatki na Karolkowy piknik.