1) Dzisiejsza taca (23.10) będzie przeznaczona misje, jest to zbiórka w ramach diecezji, natomiast po Mszy św. odbędzie się zbiórka na pokrycie kosztów druku materiałów o nowennie pompejańskiej.

2) Dzisiaj i za tydzień zbieramy kartki z imionami zmarłych (wypominki), za których odprawimy Mszę św. w dniu 1 listopada oraz pierwsze niedziele miesiąca z w ciągu całego roku. Kartki będą wyłożone na stoliku w nawie głównej kościoła. Tam tez można złożyć wypisane kartki.
Nabożeństwa za zmarłych: 1.11. o 16.30 w naszym kościele i 6.11. o 14.30 na cmentarzu na Olszanach.

3) W dniu 11 listopada o godz. 18.00 zapraszamy na “Wieczór pieśni ułańskich i podobnych”. W ten sposób chcemy wspólnie przeżyć Dzień Niepodległości. Prosimy już teraz rezerwować sobie czas na to spotkanie.