1)  Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych. Nabożeństwo będzie odprawione dzisiaj o godz. 14.30 na cmentarzu na Olszanach (przy grobach polskich lotników). Spotkamy się przy wejściu od strony ulicy Jana Želivského (naprzeciw kościoła prawosławnego).

2) W dniu 11 listopada (piątek) o godz. 18.00 zapraszamy na wspólne śpiewanie w ramach “Wieczoru pieśni ułańskich i podobnych”. W ten sposób chcemy wspólnie przeżyć Narodowe Święto Niepodległości. Oprawę muzyczną przygotuje Pan Kazimierz Towarnicki (we współpracy z duszpasterzami :)). Wydaje się, że będzie to okazja do miłego spotkania, a także przypomnienia i nauczenia się tradycyjnych polskich pieśni.

3) Informacja dla uczniów (i ich rodziców) z klas V i VI: Pierwsza katecheza odbędzie się w następną niedzielę (13.11.) po Mszy św. Następne spotkania będą odbywały się dwa razy w miesiącu. Katechezy te organizujemy na prośbę grupy rodziców, co bardzo cenimy i za co jesteśmy bardzo wdzięczni.