1.) Przyjmujemy zgłoszenia dzieci z klas trzecich i starszych szkoły podstawowej, które w przyszłym roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. W tej sprawie prosimy o kontakt z o. Michałem do końca września na adres mailowy [email protected] – pierwsze, organizacyjne spotkanie z rodzicami i dziećmi odbędzie się w niedzielę 8-go października o godzinie 10.30 w naszej parafii.

2.) Do końca września przyjmujemy zapisy młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Chętnych można zgłaszać w zakrystii po niedzielnej mszy świętej albo przez e-mail: [email protected]. Na pierwsze spotkanie zapraszamy młodzież i rodziców 8 października po Mszy Świętej. Odbędzie się część organizacyjna z udziałem rodziców oraz półgodzinna pierwsza katecheza.

3.) O. Michał e-mail: [email protected] przyjmuje zgłoszenia chętnych do odbycia w naszej parafii kursu przedmałżeńskiego, który rozpoczniemy w październiku. Szczegóły po ustaleniu listy uczestników.

4) Po Mszy Św. zapraszamy na klasztorne krużganki, gdzie będziemy kontynuować nasze świętowanie w ramach parafialnej kawiarenki.

5) Od przyszłej niedzieli tj. 1 października, zapraszamy na kilkuminutowe katechezy o Eucharystii. Przez kilka najbliższych miesięcy, będziemy poznawać krok po kroku Liturgię Mszy Św. Początek około godz. 11.50.