Ogłoszenia, IV niedziela wielkanocna, 30.04.2023

  1. W środę obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Zapraszamy na mszę świętą o 17. Od 16.30 okazja do spowiedzi.
  2. W najbliższy piątek zapraszamy na kolejną rozmowę na kanwie Katechizmu Kościoła Katolickiego. Temat: upadek pierwszych ludzi. Spotykamy się w kościele po nieszporach, czyli o 18.
  3. Zbliża się nasze parafialne święto, Karolki. W tym roku będziemy obchodzić urodziny naszego patrona, św. Jana Pawła II, w niedzielę 14 maja. Homilię wygłosi o. Jakub Gonciarz, dominikanin pełniący posługę w Kijowie. O. Jakub jest współautorem książki „Listy z Ukrainy. Pierwsze 100 dni wojny”. Będzie okazja zakupu tej książki, a dochód ze sprzedaży posłuży misji dominikanów pracujących na Ukrainie.
  4. Przygotowania do naszego święta koordynuje pani Justyna. Zapraszamy do kontaktu z nią po mszy św. w zakrystii, przez e-mail ([email protected]) lub telefon (608035635).