Ogłoszenia, III niedziela wielkanocna, 23.04.2023

  1. Zbliża się nasze parafialne święto, Karolki. W tym roku będziemy obchodzić urodziny naszego patrona, św. Jana Pawła II, w niedzielę 14 maja. Homilię wygłosi o. Jakub Gonciarz, dominikanin pełniący posługę w Kijowie. O. Jakub jest współautorem książki „Listy z Ukrainy. Pierwsze 100 dni wojny”. Będzie okazja zakupu tej książki, a dochód ze sprzedaży posłuży misji dominikanów pracujących na Ukrainie.
  2. Przygotowania do naszego święta koordynuje pani Justyna. Zapraszamy do kontaktu z nią po mszy św. w zakrystii. Można też pisać na e-mail: [email protected] albo dzwonić: 608035635.
  3. W najbliższy piątek zapraszamy na kolejną rozmowę na kanwie Katechizmu Kościoła Katolickiego. Będziemy kontynuować temat Zmartwychwstania. Spotykamy się w kościele po nieszporach, czyli o 18.