Ogłoszenia, niedziela palmowa, 2.04.2023

1. Dziś Niedziela Palmowa – początek Wielkiego Tygodnia. Na początku mszy św. – procesja z palmami.
  2. Dziś spowiadamy od 11.20. W razie potrzeby o. Tomasz będzie spowiadał także podczas mszy św.
  3. Okazja do spowiedzi przedświątecznej będzie także we wtorek od 19 do 20. W jednym z czterech konfesjonałów będzie spowiedź po polsku. W niedzielę i poniedziałek wielkanocny nie spowiadamy. W te dni msze św. o 12.
  4. Godziny obrzędów Triduum Paschalnego (w języku czeskim): Wielki Czwartek i Wielki Piątek o 18.30, Wigilia Paschalna o 21.00.
  5. W Wielką Sobotę zapraszamy na święcenie pokarmów na godzinę 12.00. Będzie to jedyna taka okazja tego dnia.
  6. Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu, zwykle w pierwszą niedzielę miesiąca, w kwietniu będzie w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, 16 kwietnia.