Ogłoszenia, V niedziela Wielkiego Postu, 26.03.2023

1. W niedzielę kończymy nasze wielkopostne rekolekcje. Po mszy św. zapraszamy na spotkanie przy kawie i torcie. Wspólnie uczcimy okrągłe (pięćdziesiąte) urodziny o. proboszcza, które przypadły na jego pobyt w szpitalu.
  2. W piątek 31 marca zapraszamy na drogę krzyżową, a po niej rozmowę na podstawie Katechizmu Kościoła Katolickiego. Zbieramy się o 18 w kościele. Temat rozmowy: upadek człowieka i aniołów (punkty 385-395).
  3. W piątek 31 marca odbędzie Ekstremalna droga krzyżowa w naszej parafii. Msza św. o godzinie 20. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 26 marca po mszy pod zakrystią.
  4. W sobotę 1 kwietnia od 9 do 12 zapraszamy do pomocy w przedświątecznym sprzątaniu kościoła.
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa rozpoczynająca Wielki Tydzień. Na początku mszy św.: procesja z palmami.
  6. Możliwość spowiedzi: pół godziny przed mszą św., a dodatkowo we wtorek Wielkiego Tygodnia (4 kwietnia) po mszy św. o 18.30.