Ogłoszenia, III niedziela Wielkiego Postu, 19.03.2023

1. Już w najbliższy piątek rozpoczną się rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi o. Szymon Popławski OP. W piątek i sobotę: msza św. i nauka rekolekcyjna o 19.30, w niedzielę: msza św. o 12, a po niej spotkanie przy kawie i torcie. Wspólnie uczcimy okrągłe (pięćdziesiąte) urodziny o. proboszcza, które przypadły na jego pobyt w szpitalu. Okazja do spowiedzi: pół godziny przed mszą św.
  2. W niedziele, kiedy pomaga nam w spowiadaniu o. Tomasz, spowiadamy w obu nawach: w lewej nawie o. Tomasz – bliżej zakrystii (Sąd Ostateczny), o. Błażej – bliżej drzwi (Śmierć), a w prawej nawie o. Maciej (Niebo).
  3. Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, przypadająca na 19 marca, w tym roku została przesunięta na poniedziałek 20 marca. W naszym kościele msza św. po łacinie (ze śpiewem gregoriańskim oraz z czeskimi czytaniami i kazaniem) o 18.30.
  4. W piątek 31 marca odbędzie Ekstremalna droga krzyżowa w naszej parafii. Msza św. o godzinie 20. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 26 marca po mszy pod zakrystią.