6 lutego 2022

V NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia parafialne

 

 

 

·     W pierwszą niedzielę miesiąca, 6-go lutego, zapraszamy Was na adorację Najświętszego Sakramentu przed Mszą świętą od godziny 11.30 oraz na wspólną modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia. Ofiarę Mszy świętej w tym dniu ofiarujemy Panu Bogu za zmarłych poleconych nam na kartkach wypominkowych.

·     O. Maciej przyjmuje zgłoszenia chętnych do odbycia w naszej parafii kursu przedmałżeńskiego, który rozpoczniemy w połowie lutego. Szczegóły po ustaleniu listy uczestników.

·     Jak już mówiliśmy, polecamy wydanie Nowego Testamentu

z komentarzem, tzw. Biblię Nawarską. Tekst tej Biblii to dobrze znane tłumaczenie (Biblia Tysiąclecia), używane w liturgii. Komentarze opracowane przez biblistów z Uniwersytetu w hiszpańskiej Nawarze są oparte na mądrości Ojców Kościoła, nauczaniu świętych i dokumentach kościelnych. Strona, którą podajemy w linku, pozwala obejrzeć niektóre stronice tej Biblii oraz przeczytać recenzje. https://www.apostolicum.pl/shop/?p=2&id_product=3184

Wydanie dobrze służy zarówno do pogłębionej lektury poszczególnych ksiąg, jak i do czytania krótszych urywków. Planujemy zakup tego wydania Nowego Testamentu dla zainteresowanych parafian. Cena z rabatem: 85 zł, 450 koron. Zgłoszenia w zakrystii po mszy świętej albo

w e-mailu: [email protected]. Wpłata w koronach: o. Błażej,

w złotówkach: nr konta podamy zainteresowanym.

·     Życzymy Wam pięknej niedzieli i dobrego tygodnia! Wasi,

 

 

 

o. Maciej Niedzielski OP

o. Błażej Matusiak OP