Ogłoszenia parafialne na pierwszy tydzień Nowego Roku.
1. W sobotę 1-go stycznia obchodzimy w Kościele Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. W tym dniu zapraszamy Was na Mszę świętą w języku polskim o godzinie 12.00. Od 11. 30 będzie także możliwość przystąpienia do sakramentu spowiedzi.
2. W czwartek 6-go stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Zapraszamy na Mszę w naszej polskiej parafii o godzinie 17.00. Od godziny 16.30 spowiedź.
3. 7-go stycznia przypada pierwszy piątek miesiąca. W tym dniu zapraszamy na Mszę o godzinie 19.30, a od ok. 19.00 będzie także możliwość przystąpienia do sakramentalnej spowiedzi.
4. Okres świąteczno-noworoczny to czas tradycyjnej wizyty duszpasterskiej w domach naszych parafian, tzw. “kolędy”. Jeżeli ktoś z Was chciałby się spotkać z o. Maciejem lub o. Błażejem i pomodlić się wspólnie o błogosławieństwo dla Waszych rodzin oraz domów na rok 2022 to można umawiać wizytę telefonicznie, mailowo lub osobiście w zakrystii naszego kościoła bezpośrednio przed lub po Mszy świętej.
5. W niedzielę 9-go stycznia pragniemy spotkać się z Wami po Mszy świętej o godzinie 12.00 na świąteczno-noworocznej kawiarence parafialnej połączonej z życzeniami i przełamaniem się tradycyjnym opłatkiem. Prosimy Was o przygotowanie produktów (przede wszystkim domowych wypieków) oraz o pomoc w przygotowaniu spotkania. Będzie nam bardzo miło spotkać się w naszym parafialnym gronie, zapraszamy!