28 listopada 2021

I NIEDZIELA ADWENTU

Ogłoszenia parafialne

• Zapowiadane na 3.12-5.12 adwentowe rekolekcje parafialne zostały ODWOŁANE ze względu na wprowadzenie przed rząd Republiki Czeskiej „stanu wyższej konieczności” i nowych restrykcji związanych z pandemią COVID-19.
  • Pierwszy piątek miesiąca przypada 3-go grudnia. W tym dniu zapraszamy Was na Mszę świętą w języku polskim, którą odprawimy o godzinie 19.30 w kaplicy świętej Zdzisławy. Przed Mszą będzie możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania.
  • W przyszłą, pierwszą niedzielę grudnia, zapraszamy Was na adorację Najświętszego Sakramentu przed Mszą świętą od godziny 11.30 oraz na wspólną modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy będziemy polecać Panu Bogu zmarłych poleconych nam na kartkach wypominkowych.
  • Jeszcze dzisiaj po Mszy świętej i w przyszłą niedzielę przed Mszą można składać w zakrystii kartki wypominkowe z imionami bliskich zmarłych, za których będziemy modlić się podczas każdej Eucharystii w pierwszą niedzielę miesiąca. Przy tej okazji dziękujemy Wam bardzo za wszelkie ofiary złożone wraz z prośbami o modlitwę za zmarłych!
  • Zachęcamy Was do korzystania z sakramentu pokuty i pojednania przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Spowiadamy w każdą niedzielę od godz. 11.30, w najbliższy pierwszy piątek miesiąca od 19.00, można się także umawiać na spowiedź indywidualną z o. Maciejem lub Błażejem. Prosimy o nieodwlekanie decyzji o przystąpieniu do spowiedzi na ostatnią chwilę!
  • Życzymy Wam pięknej niedzieli i dobrego tygodnia! Wasi,

Maciej Niedzielski OP