31 października 2021

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia parafialne

• Jutro, 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza święta w polskiej parafii zostanie odprawiona o godzinie 17.00. Można składać kartki wypominkowe z imionami bliskich zmarłych, za których będziemy modlić się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca.
  • We wtorek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, w polskiej tradycji zwane „zaduszkami”. Jest to szczególny dzień, w którym Miłosiernemu Bogu polecamy w modlitwie wszystkich naszych bliskich zmarłych. W tym dniu nie będzie Mszy świętej w języku polskim, ale zachęcamy do udziału w Eucharystii w naszym kościele o godzinie 18.30.
  • Pierwszy piątek miesiąca przypada 5-go listopada. W tym dniu zapraszamy Was na Mszę świętą w języku polskim, którą odprawimy o godzinie 19.30 w kaplicy świętej Zdzisławy. Przed Mszą będzie możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania.
  • W przyszłą, pierwszą niedzielę listopada, zapraszamy Was na adorację Najświętszego Sakramentu przed Mszą świętą od godziny 11.30 oraz na wspólną modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia. Podczas modlitwy będziemy polecać Panu Bogu zmarłych poleconych nam na kartkach wypominkowych.
  • Maciej przyjmuje jeszcze zgłoszenia chętnych do odbycia w naszej parafii kursu przedmałżeńskiego. Szczegóły po ustaleniu listy uczestników.
  • Życzymy Wam pięknej niedzieli i dobrego tygodnia! Wasi,

1. Maciej Niedzielski OP