3 października 2021

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
Ogłoszenia parafialne
• W najbliższy czwartek, 7-go października, zapraszamy Was na spotkanie grupy praktykującej Modlitwę Jezusową. Zaczynamy o godzinie 19.30 w kaplicy św. Zdzisławy – proszę przyjść kilkanaście minut wcześniej głównym wejściem do kościoła. Później świątynia zostanie zamknięta i nie będzie już możliwości dołączenia do modlitwy!
• W piątek 22-go października przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Mszę odpustową patrona naszej parafii odprawimy w niedzielę 17-go października. Z tej okazji chcielibyśmy Was zaprosić na pierwszą po wakacjach parafialną kawiarenkę – być może nieco bardziej uroczystą. Chętnych, którzy chcieliby pomóc w jej przygotowaniu prosimy o zgłaszanie się do o. Proboszcza.
• Dzisiaj o. Błażej zaprasza na pierwsze spotkanie młodzież oraz dorosłych chcących w przyszłym roku przyjąć sakrament bierzmowania. Początek spotkania po Mszy świętej o godzinie 12.00.
• O. Maciej przyjmuje do końca października zgłoszenia chętnych do odbycia w naszej parafii kursu przedmałżeńskiego. Szczegóły po ustaleniu listy uczestników.
• Życzymy Wam pięknej niedzieli i dobrego tygodnia! Wasi,
o. Maciej Niedzielski OP