26 września 2021

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

• W najbliższy piątek, 1-go października, zapraszamy Was do naszego kościoła na Mszę w języku polskim o godzinie 19.30, którą odprawimy w kaplicy św. Zdzisławy. Przed Mszą, od godziny 19.00, będzie możliwość przystąpienia do sakramentu spowiedzi.
  • W przyszłą niedzielę, 3-go października, przed Mszą świętą będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu i wspólnej modlitwy koronką do Bożego Miłosierdzia.
  • Rodziców, których dzieci będą w bieżącym roku szkolnym przygotowywać się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej, zapraszam serdecznie na spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę, 3-go października, do naszej parafii na godzinę 10.30. Zbiórka przy wejściu do klasztoru przy ulicy Jalovcova 2. Bardzo proszę o punktualność!
  • Zapisy na przygotowanie do bierzmowania przyjmuje do końca września o. Błażej. Pierwsze spotkanie w najbliższą niedzielę (3 X) po Mszy świętej o godzinie 12.00.
  • O. Maciej przyjmuje do końca października zgłoszenia chętnych do odbycia w naszej parafii kursu przedmałżeńskiego. Szczegóły po ustaleniu listy uczestników.