9-go lutego – Piąta niedziela zwykła

 

Ogłoszenia parafialne

 

  • Dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszego II-go Parafialnego Balu. Przede wszystkim Państwu Andrzejowi i Monice Mielko, naszym parafianom, tym wszystkim z Was, którzy poświęciliście swój czas na przygotowanie potraw na wspólny stół oraz uczestniczyliście w przygotowaniu i wystroju Barokowego Refektarza. Za szczególne wsparcie naszego balu dziękujemy firmom: Unipetrol, Maspex oraz Pyszna Zabawa.
  • W poniedziałek, 10-go lutego o. Błażej zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Katolicyzm”. Tym razem tematem będą: „Piotr i Paweł”. Początek o godzinie 19.30 w naszej parafialnej bibliotece.
  • W piątek, 14-go lutego, zapraszamy na modlitwę medytacyjną o godzinie 19.30. Uczestników prosimy o nieco wcześniejsze przybycie do wejścia do klasztoru przy ulicy Jalovcova 2.     
  • Zapraszamy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego, który będzie prowadzony w naszej parafii. Startujemy już w najbliższy wtorek 11-go lutego o godzinie 19.30. Zapisy przyjmowane są jedynie drogą mailową pod adresem: [email protected] Lista uczestników kursu zostanie zamknięta we wtorek przed pierwszym spotkaniem!
  • Odważnych zapraszamy do Służby Liturgicznej Ołtarza (mężczyzn młodszych i starszych) oraz do lektorów (mężczyzn i kobiety) czytających podczas Mszy świętych w języku polskim! O szczegóły proszę pytać Proboszcza w zakrystii po zakończeniu każdej Mszy św. niedzielnej.
  • Od marca chcielibyśmy rozpocząć spotkania grupy biblijnej. Czekamy na Wasze sugestie i propozycje dotyczące przede wszystkim formy i czasu owych spotkań.
  • Wszystkim Wam życzymy pięknej i błogosławionej niedzieli!

 

 

  1. Maciej Niedzielski OP
  2. Błażej Matusiak OP