1) Program naszego święta – Karolków
11.30 – Koncert Tota pulchra est
w wykonaniu Chóru Kameralnego Sancta Trinitas, działającego przy Bazylice Św. Trójcy OO. Dominikanów w Krakowie pod dyrekcją o. Dawida Kusza OP.
12.00 – Msza św. + uczczenie relikwii św. Jana Pawła II,
celebruje o. kard. Dominik Duka OP, abp Pragi i prymas Czech; kazanie wygłosi ks. Wiesław Wójcik TChr, dyrektor Instytutu Duszpasterstwa Emigracyjnego.
13.15 – Piknik parafialny z polskim jedzeniem, loterią i programem dla dzieci.
Oprawa muzyczna: Kwartet Smyczkowy z Krakowa oraz Anna Musil Nachman i Kazimierz Towarnicki (Praga).

2) W piątek o 19.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Katolicyzm”. Będziemy mówić o modlitwie i przyjrzymy się dwom ważnym postaciom: Thomasowi Mertonowi i św. Janowi od Krzyża. Spotykamy się na nowej furcie.

3) W dniu 24 maja odbędzie się w Kościele czeskim kolejna “Noc kościołów”. W ramach tego programu będzie możliwe zwiedzeniu obiektów kościelnych w większym niż zwykle zakresie. Szczegóły TUTAJ