1) W piątek 17 maja zapraszamy na spotkanie z cyklu Katolicyzm. Dwie święte, Edyta Stein i Matka Teresa, będą pokazane jako wzory męstwa i umiarkowania. Spotykamy się o 19.00  na nowej furcie.

2) Jeszcze raz zapraszamy na nasze święto parafialne, które odbędzie się za tydzień, 19 maja.
Program:
11.30 – Koncert Tota pulchra est
w wykonaniu Chóru Kameralnego Sancta Trinitas, działającego przy Bazylice Św. Trójcy OO. Dominikanów w Krakowie pod dyrekcją o. Dawida Kusza OP.
12.00 – Msza św. + uczczenie relikwii św. Jana Pawła II,
celebruje o. kard. Dominik Duka OP, abp Pragi i prymas Czech; kazanie wygłosi ks. Wiesław Wójcik TChr, dyrektor Instytutu Duszpasterstwa Emigracyjnego.
13.15 – Piknik parafialny z polskim jedzeniem, loterią i programem dla dzieci.
Oprawa muzyczna: Kwartet Smyczkowy z Krakowa oraz Anna Musil Nachman
i Kazimierz Towarnicki (Praga).

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zgłosiły się do pracy w dniu święta. Teraz prosimy jeszcze kilka osób do pomocy w dniu 18 maja (sobota – pakowanie wygranych w loterii i sprzątnięcie krużganków).

Tylko dzisiaj
– prosimy o zgłaszanie ciast i sałatek u Pani Kingi Jiskry [email protected],
– prosimy fanty na loterię (nie tylko dla dzieci!), można je zostawić w zakrystii po Mszy św..
– zbieramy prace w ramach konkursu plastycznego pod nazwą “Nasze pielgrzymowanie”.