1) W piątek 10 maja zapraszamy na spotkanie z cyklu Katolicyzm. Na przykładzie kilku świętych zobaczymy, na czym polega dobre życie. Początek o 19.00. Spotykamy się na nowej furcie.

2) W związku z naszym świętem parafialnym
– prosimy o kontakt osoby, które chciałby wykonać następujące prace: pomoc przy grillu, parzenie kawy, wydawane pierogów, robienie sałatki, przygotowanie stołów, sprzedaż losów i wydawanie fantów w loterii.
– prosimy o zgłaszanie ciast i sałatek u Pani Kingi Jiskry [email protected],
– prosimy fanty na loterię (nie tylko dla dzieci!), można je zostawić w zakrystii po Mszy św..
– przypominamy dzieciom i rodzicom o konkursie plastycznym pod nazwą “Nasze pielgrzymowanie” – prace zbieramy do 12 maja
12 maja po Mszy św. odbędzie się jeszcze spotkanie organizacyjne.

3) Prośba Ambasady
Podajemy link do informacji na stronie internetowej Ambasady RP w Pradze na temat zasad i warunków udziału w głosowaniu do Parlamentu Europejskiego w dniu 26 maja br., z uprzejmą prośbą o upowszechnienie.

Link do informacji – TUTAJ

4) Organizatorzy uroczystości rocznicowych w Holiszowie proszą o przekazanie informacji:
Mamy ogromną prośbę o promocję wydarzenia:  Uroczystości 74. rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu koncentracyjnego w Holiszowie pod czeskim Pilznem, przez Brygadę Świętokrzyską NSZ.

Program uroczystości:
5 maja 2019 r, Holisov (w pobliżu Pilzna)
11.oo Msza święta w Kościele św. Piotra i Pawła w Holiszowie
12.30 Przemówienia, złożenie kwiatów w miejscu byłego obozu, przy tablicy upamiętniającej wyzwolenie.