1) Po Mszy św. zapraszamy na kawę parafialną do refektarza barokowego.

2) W piątek 3 maja przypada Pierwszy Piątek Miesiąca i Uroczystość NMP Królowej Polski.
Tego dnia zapraszamy na Mszę św. o godz. 19.30.

3) W związku z naszym świętem parafialnym (Karolki), które odbędzie się 19 maja.
– prosimy o kontakt osoby, które chciałby wykonać następujące prace: pomoc przy grillu, parzenie kawy, wydawane pierogów, robienie sałatki, przygotowanie stołów, sprzedaż losów i wydawanie fantów w loterii.
– prosimy o zgłaszanie się panów i chłopców, którzy chciałby służyć w asyście liturgicznej,
– prosimy o zgłaszanie ciast i sałatek u Pani Kingi Jiskry [email protected],
– prosimy o fanty na loterię (nie tylko dla dzieci!), można je zostawić w zakrystii po Mszy św..
– przypominamy dzieciom i rodzicom o konkursie plastycznym pod nazwą “Nasze pielgrzymowanie” – prace zbieramy do 12 maja

Karolki odbędą się 19 maja. Głównym celebransem będzie o. kard. Dominik Duka OP, arcybiskup Pragi i prymas Czech. Oprawę muzyczną w czasie Mszy i pikniku zapewnią muzycy z Krakowa.
12 maja odbędzie się jeszcze spotkanie organizacyjne.

Film “Karolki 2018” – TUTAJ