1) Dzisiaj ostatni dzień rekolekcji, które od piątku głosił o. Tomasz Golonka OP, przeor klasztoru dominikanów w Katowicach.
Po Mszy św. zapraszamy na kawę parafialną.

2) W piątek o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Zostanie ono odprawione w kaplicy na pierwszym piętrze (chór zimowy). Wejście przez furtę lub obok zakrystii.

3) Z racji pierwszego piątku miesiąca zapraszamy w piątek zapraszamy na Mszę św. o godz. 19.30 (kaplica św. Zdzisławy). Spowiedź św. od godz. 19.00.

4) W sobotę 6 kwietnia odbędzie się świąteczne sprzątanie kościoła (wspólnie z czeską parafią). Osoby, które chciałby w tym pomóc prosimy o kontakt.

5) W niedzielę w 7 kwietnia odbędzie się “spacer parafialny”. Tym razem zwiedzimy klasztor benedyktynów na Břevnovie oraz (tylko dla chętnych) Letohradek Hvězda. TUTAJ – informacje na temat zwiedzania.

6) Również 7 kwietnia Instytut Polski W Pradze zaprasza dzieci i rodziców do kina PONREPO (godz. 15.00, ul Bartolomejska) na zajęcia dla dzieci wczesnoszkolnych. W programie projekcja polskiego filmu „Pierścień księżnej Anny” w reż. Marii Kaniewskiej w czeskiej wersji językowej oraz warsztaty plastyczne i językowe nawiązujące do treści filmu.