1) W piątek o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Zostanie ono odprawione w kaplicy na pierwszym piętrze (chór zimowy). Wejście przez furtę lub obok zakrystii.

2) Również w piątek o godz. 19.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Katolicyzm. Czy Kościół pełen grzeszników może być święty? Czy od czasów apostołów Kościół zmienił się nie do poznania? Osoby, które nie będą na Drodze Krzyżowej, a chcą uczestniczyć w spotkaniu, zapraszamy jak zwykle na nową furtę.

3) Zapowiadane na 16 marca sprzątanie kościoła nie odbędzie się. Według nowych uzgodnień z przeorem naszego klasztoru sprzątanie będzie 6 kwietnia, razem z czeską parafią. Dziękujemy wszystkim, którzy zgłosili gotowość pomocy. Osoby, które chciałyby pomóc w sprzątaniu w dniu 6.4. prosimy o kontakt.