1) Spotkanie piątkowe.
Następne spotkanie z cyklu „Katolicyzm” poświęcimy osobie i nauczaniu św. Pawła. Ten piątkowy wieczór może się okazać dobrym wprowadzeniem do osobistej lektury listów św. Pawła. Zapraszamy w piątek o 19.00. Spotykamy się przy nowym wejściu do klasztoru.

2) W tym tygodniu, w czwartek 21 lutego, rozpocznie się kurs przedmałżeński. Zainteresowanych kursem prosimy o kontakt (mail lub po Mszy św.).

3) Zapraszamy na nasz Parafialny Bal Karnawałowy. Odbędzie się on 2 marca w Refektarzu Barokowym. Zapraszamy dorosłych i dzieci, zapraszamy rodziny rodziny, pary i osoby samotne.
Zainteresowanych udziałem w balu prosimy o kontakt z p. Moniką Mielko [email protected]
Po Mszy św. będzie można nabyć „wejściówki” – 200 koron za rodziny, 50 kc osoby samotne. Zgłoszenia udziału w balu będziemy przyjmować do 23 lutego.

4) Wydział konsularny Ambasady RP poprosił nas o przekazanie informacji:
Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła nabór wniosków o udział w Programie Stypendialnym dla Polonii im. gen. Władysława Andersa; nabór wniosków do 31 marca 2019 r.;
– Krakowskie Szkoły Artystyczne organizują konkurs POLISH TALENT SUPPORT; projekt ten jest skierowany do młodych polskich artystów mieszkających poza granicami kraju, którzy działają na polu mody, fotografii, projektowania wnętrz, choreografii oraz aktorstwa;
– Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej informuje, że ogłoszony został nabór wniosków o udział w Programie Letnie kursy języka i kultury polskiej 2019; program kierowany jest do osób uczących się języka polskiego jako obcego, a także do tych, które dopiero planują rozpocząć naukę.