Radością naszej parafii jest organizowanie balu karnawałowego. Jego tworzenie jest inicjatywą parafian, co cieszy tym bardziej, bo zapewne oznacza, że parafianie czują się w Kościele u siebie i biorą za niego odpowiedzialność.

Oto informacje z naszej strony facebookowej:

Bal Karnawałowy dla Rodzin z dziećmi, Par, Osób Samotnych.
Zapraszamy na wspólną zabawę w ostatnią sobotę karnawału w sali Refektarza Barokowego ul. Jilska 7a.

Bal organizujemy wspólnymi siłami, zapewniamy dobrą atmosferę i zabawę.
Jeśli nie macie planów na sobotę 2 marca br.przyjdź i pobaw się z nami. Jest to dobra okazja do poszerzenia grona znajomych.
Zapewniamy dobrą atmosferę i zabawę. Imprezę robimy wspólnymi siłami więc prosimy o przyniesienie jedzenia na wspólny stół.

Koszt 200kc za Rodzinę, Parę i 50 kc za osobę samotną.
Zebraną kwotę przeznaczymy na rzeczy potrzebne na bal a to co zostanie oddamy Polskiej Parafii w Pradze bo dzięki niej mamy salę do zabawy.

Zgłoszenia i szczegóły pod adresem: