1) Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne przed Karolkami, omówimy koncepcję, program, podzielimy się pracą.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą współtworzyć to wydarzenie.

2) W piątek zapraszamy na kolejne spotkanie o naszej wierze. Tym razem porozmawiamy o objawieniach maryjnych. I jak zwykle obejrzymy kolejną część cyklu “Katolicyzm”. Zapraszamy w piątek o 19.00. Zbiórka przy nowej furcie.

3) Za tydzień po Mszy św. z okazji Dnia Chorych udzielimy sakrament chorych.

4) W dnu 21 lutego rozpocznie się kurs przedmałżeński. Zainteresowanych kursem prosimy o kontakt (mail lub po Mszy św.).

5) Zapraszamy na nasz Parafialny Bal Karnawałowy. Odbędzie się on 2 marca w Refektarzu Barokowym. Zapraszamy dorosłych i dzieci, zapraszamy rodziny, pary i osoby samotne.
Zainteresowanych udziałem w balu prosimy o kontakt z p. Moniką Mielko [email protected]
Po Mszy św. można nabyć “wejściówki” – 200 koron za rodziny, 50 kc osoby samotne.
Zgłoszenia udziału w balu będziemy przyjmować do 23 lutego.

6) Dzisiaj kończymy wizyty kolędowe. Bardzo dziękujemy za wszystkie zaproszenia, za spotkania, za złożone ofiary.