1) 1 lutego, w pierwszy piątek miesiąca, zapraszamy na Mszę św. o godz. 19.30 (kaplica św. Zdzisławy).
Spowiedź od godz. 19.00.

2) Przed nami ostatni tydzień kolędy. Można na nią umówić się po Mszy św. lub pisząc mail do o. Hieronima.
Bardzo dziękujemy za wszystkie zaproszenia.

3) Zapraszamy na nasz Parafialny Bal Karnawałowy. Odbędzie się on 2 marca w Refektarzu Barokowym. Zapraszamy dorosłych i dzieci, zapraszamy rodziny, pary i osoby samotne.
Zainteresowanych udziałem w balu prosimy o kontakt z p. Moniką Mielko [email protected]
Już jutro po Mszy św. będzie można nabyć “wejściówki” – 200 koron za rodziny, 50 kc osoby samotne.
Bal jest dziełem parafian, stale można zgłaszać propozycje jego programu.

4) Ważniejsze wydarzenia parafialne w tym roku:
29 – 31 marca – rekolekcje parafialne, które poprowadzi o. Tomasz Golonka OP, przeor klasztoru w Katowicach,
19 maja – Karolki, święto parafii; Mszę św. będzie celebrował o. Dominika Duka OP, arcybiskup Pragi i prymas Czech,
9 czerwca – Pierwsza Komunia św.

5) Za tydzień w niedzielę 3 lutego odbędzie się spotkanie organizacyjne przed Karolkami, omówimy koncepcję, program, podzielimy się pracą.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą współtworzyć to wydarzenie.
TUTAJ można zobaczyć film ze zeszłorocznych Karolków.