1) Dzisiejsza Msza św. będzie odprawiona w intencji śp. Pawła Adamowicza i jego rodziny.

2) Spotkania piątkowe.
Dlaczego nazywamy Maryję Matką Bożą? Jaki jest jej związek z dziejami Izraela? O tym porozmawiamy na kolejnym spotkaniu wokół filmowej serii „Katolicyzm” biskupa Roberta Barrona. Spotykamy się przed nowym wejściem do klasztoru (szklane drzwi na ul. Jalovcovej) o 19.00.

3) Trwa kolęda. Można na nią umówić się po Mszy św. lub odpowiadając na ten mail. Wizyty kolędowe planujemy do 3 lutego.

4) Polska Szkoła zaprasza dzieci na Bal Karnawałowy, który odbędzie się 26 stycznia o godz. 15.30 w Ambasadzie. Zgłoszenia pod adresem spkwpradze@gmail.com (opłata 150 kc).

5) W wyniku ankiety i rozmów z parafianami możemy poinformować, że nasz Parafialny Bal Karnawałowy odbędzie się 2 marca. Zgłosiło się już 69 osób. Zapraszamy dorosłych i dzieci, zapraszamy rodziny rodziny, pary i osoby samotne.
Zainteresowanych udziałem w balu prosimy o kontakt z p. Moniką Mielko monis-1980@o2.pl

6) Zachęcamy do zapoznania się z nową wersją stron Polskiej Prowincji Dominikanów: https://dominikanie.pl/

7) Ogłoszenie Ambasady:
Ambasada RP w Pradze informuje, że w związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska, Pana Pawła Adamowicza, oraz z ogłoszeniem w dniach 18 i 19 stycznia żałoby narodowej w całej Polsce, w siedzibie placówki zostanie wyłożona księga kondolencyjna.
Wpisu do księgi będzie można dokonać w poniedziałek 21 stycznia, w godz. 10.00-12.00 oraz 13.00-15.00, w siedzibie Ambasady RP w Pradze przy ul. Valdštejnskiej 8, 118 00 Praha 1.