1) Po Mszy św. w Refektarzu Barokowym odbędzie się przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci z Polskiej Szkoły. Po jasełkach kolędowanie i kawa parafialna. Serdecznie zapraszamy.

2) Spotkania piątkowe.
Jak dobry Bóg może dopuszczać istnienie zła? Co to znaczy, że nad światem czuwa Opatrzność? O tym porozmawiamy na kolejnym spotkaniu wokół filmowej serii „Katolicyzm” biskupa Roberta Barrona. Spotykamy się przed nowym wejściem do klasztoru (szklane drzwi na ul. Jalovcovej) o 19.00.

3) Przypominamy o kolędzie. Można na nią umówić się po Mszy św. lub  pisząc mail do o. Hieronima. Za wszystkie zaproszenia bardzo dziękujemy.

4) Polska Szkoła zaprasza dzieci na Bal Karnawałowy, który odbędzie się 26 stycznia o godz. 15.30 w Ambasadzie. Zgłoszenia pod adresem spkwpradze@gmail.com (opłata 150 kc).

5) PYTANIE (ANKIETA). Grupa parafian zaproponowała zorganizowanie Parafialnego Balu Karnawałowego dla dorosłych i dzieci w dniu 2 marca. Odbyłby się on Refektarzu Barokowym, być może z zawodowym wodzirejem. Osoby zainteresowane udziałem w takim wydarzeniu prosimy o kontakt (po Mszy lub pisząc mail do o. Hieronima). Pytamy i prosimy o odpowiedź tym bardziej, że w tym terminie będą też inne podobne wydarzenia.