1) Pasterka będzie odprawiona 24 grudnia o godz. 24. Będzie to wspólna Msza św. parafii czeskiej i polskiej (po polsku jedno czytanie, Ewangelia i część kazania).
W dniu 25 i 26 grudnia (Uroczystość Narodzenia Pańskiego i święto św. Szczepana) będą odprawione Msze św. o godz. 12.00.

2) W zakrystii można zaopatrzyć się w opłatki.

3) Za tydzień, 30 grudnia, rozpoczynamy wizyty duszpasterskie zwane kolędą. Zwykle danego dnia odwiedzamy jedną rodzinę (informacja dla tych, którzy w naszej parafii są od niedawna).
Na kolędę można umówić się w niedzielę po Mszy św. lub pisząc mail do o. Hieronima.

4) W dniu 5 stycznia (sobota) serdecznie zapraszamy na “Parafialny opłatek” i “Wieczerzę przy świecach”. Początek godz. 17.00. Jest to okazja do naszego wspólnego świętowania (w tym kolędowania i pogawędzenia). W miarę możliwości prosimy o przyniesienie sałatek lub ciast (albo innych świątecznych dań). Nie jest to jednak konieczne, ważniejsza jest możliwość spotkania się.
Prosimy o zgłaszanie swej obecności po Mszy św lub mailem (ze względu na przygotowanie miejsc w “sali z fortepianem”).

5) Na prośbę Ambasady RP informujemy, że w związku z wypadkiem w Karwinie i dzisiejszą żałobą w Polsce w Ambasadzie będzie wyłożona księga kondolencyjna (w niedzielę, czwartek i piątek).