rozpoczynamy Adwent, czas odnowienia pamięci o powtórnym przyjściu Pana Jezusa na końcu czasów, czas pogłębienia więzi z Nim, czas przygotowania na święta. Życzmy sobie by był to dobry dla nas czas, by treści Adwentu bardziej w nas zaistniały.

Informacje:
1) Mikołajki
Dzieci i rodziców zapraszamy na tradycyjne Mikołajki, które odbędą się 8 grudnia o godz. 15.00 w Refektarzu barokowym. Osoby, które chciałyby wziąć udział w Mikołajkach prosimy o kontakt na mail trampolina@volny.cz do 6 grudnia, prosimy o podanie wieku dzieci.

2) W piątek Msza św. z okazji Pierwszego Piątku o 19.30, spowiedź od godz. 19.00.

3) W przyszłą niedzielę po Mszy św. będą sprzedawane książki Wydawnictwa „W drodze”.

4) W dniach 14-16 grudnia odbędą się parafialne rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je o. Kordian Szwarc OFM z Jarocina.

5) Proszono nas o przekazanie informacji o konferencji na temat „Unia Europejska w czasie przemian: polska i czeska perspektywa. Odbędzie się ona 6 grudnia w Akademii Nauk CR.