1) w tym tygodniu zapraszamy na Msze św.:
– 1 listopada (czwartek), Uroczystość Wszystkich Świętych – godz. 17.00,
– 2 listopada (piątek), Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – godz. 17.00 – o 16.45 przeczytamy imiona zmarłych (wypominki).
Nie będzie Mszy św. o godz. 19.30
Spowiedź pół godziny przede Mszą św.

3) Do 2 listopada będziemy zbierać kartki z imionami zmarłych (wypominki), za których odprawimy Mszę św. w dniu 2 listopada (17.00) oraz w pierwsze niedziele miesiąca z w ciągu całego roku. Kartki będą wyłożone na stoliku w nawie głównej kościoła.

3) W niedzielę 4 listopada o 15.00 zapraszamy na modlitwę za zmarłych. Nabożeństwo odbędzie się na cmentarzu na Olszanach (przy grobach polskich lotników).
Wejście od strony ulicy Jana Želivského (naprzeciw kościoła prawosławnego), zaraz za bramą w lewo, po przejściu ok 100 m kwatera grobów żołnierzy, wśród nich groby polskich lotników.

4) W dniach od 1 do 8 listopada można uzyskać odpusty za zmarłych.
Warunki uzyskania odpustu są następujące:
– nawiedzenie cmentarza (1 i 2.11. udział we Mszy św.),
– spowiedź sakramentalna lub bycie w stanie łaski uświęcającej
– przyjęcie Komunii Świętej,
– odmówienie Ojcze nasz…. Wierzę… i modlitwy w intencjach Ojca Świętego.

5) W dniu 11 listopada Msza św. będzie odprawiona w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. zapraszamy na kawę parafialną z rozszerzonym programem i bogatszym menu. Nasza “Cafe z Niepodległą” będzie okazją do pośpiewania pieśni ułańskich, tradycyjnych i “podobnych”.