1) W piątkowy wieczór zapraszamy na kolejne spotkanie biblijne. Temat: Czy można usłyszeć głos Boga? Spotykamy się punktualnie o 19.00 przed wejściem do klasztoru.

2) Zapraszamy dzieci i rodziców do udziału w konkursie plastycznym, który organizujemy z okazji święta naszej Parafii. W tym roku będzie miał miał on nazwę “Droga do nieba”.
Wręczenie nagród odbędzie się w 27 maja w czasie Mszy św., którą będzie celebrował kardynał Dominik Duka OP, arcybiskup Pragi i prymas Czech.
Podpisane prace prosimy składać w zakrystii i Polskiej Szkole do dnia 15 maja. Prace będą oceniane w kategoriach wiekowych: I – do 6 lat; II – 7-10 lat; III – 11-15 lat.

3) Za dwa tygodnie, w dniu 6 maja odbędzie się kolejny “spacer Parafialny”. Tym razem pod nazwą “Okolice placu Karola, kościoły św. Trójcy, św. Łazarza i św. Ignacego oraz kaplica Bożego Ciała”

4) Od przyszłej niedzieli zbieramy fanty na loterię, która odbędzie się w ramach naszego święta parafialnego – Karolków.