1) Na niedzielnej Mszy św. zakończenie naszych rekolekcji wielkopostnych, które prowadzi o. Nikodem Brzózy OP. Okazja do spowiedzi św. od 11.30, będzie spowiadał również o. Nikodem.

2) Jutro po Mszy św. zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne przed tegorocznymi Karolkami (tj. przed naszym świętem parafialnym).
Odbędą się one 27 maja.

3) W piątek o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Zostanie ono odprawione w kaplicy na pierwszym piętrze (chór zimowy). Wejście przez furtę lub obok zakrystii.
Bezpośrednio po nabożeństwie Drogi krzyżowej zapraszamy na spotkanie na temat “Kościół i państwo po czesku”. W czasie spotkania będzie zaprezentowana książka o. Hieronima “Czechy. Kościół i państwo”. Okazją do spotkania jest czeskie wydanie tej książki.